icon
Kategoriler
Sepetim

Teslimat Bilgisi

Kargo Ücretiniz Ne Kadar ?

        Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde 300 TL ye kadar sabit 15 TL olup, 300 TL yi geçen siparişlerde kargo firmamız tarafından karşılanmaktadır.


Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?

        Saat 16:00 a kadar gelen siparişleriniz, sisteme '' ONAYLANDI'' olarak düştükten sonra aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.


Kapıda Ödeme İle Yaptığım Sipariş İptal Görünüyor, Ne Yapmalıyım ?

        Kapıda ödeme ile alışveriş yapılması durumunda iletişim bilgilerinizi ad, soyad, telefon numarası, açık adres (mahalle, cadde, sokak, kapı no, daire no, il, ilçe varsa şirket ismi) şeklinde girmeniz gerekmektedir. İletişim bilgilerinde eksik/yanlış olan siparişler iptal edilir. Bilgileri eksik olan müşterilere ürün gönderimi gerçekleştirilmez. Bütün iletişim bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan sipariş oluşturabilirsiniz.


Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

       Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir. Hafta sonu kargo teslimatı yapılmamaktadır, bu saatler hafta içi yapılan teslimatlar için geçerlidir.


İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim ?

       Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize Yurtiçi Kargodan gönderebilirsiniz. Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi  0 232 332 18 73 numaralı sabit hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip ,ürünü 14 iş günü içinde Yurtiçi kargo ile 7 TL kargo ücreti ödeyerek gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde faturasıyla Yurtiçi kargodan gönderebilirsiniz


Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim ?

       Siparişiniz faturalanıp kargoya verildikten sonra adresinizde bir değişiklik yapamıyoruz. Yurtiçi kargodan cep telefonunuza SMS olarak takip kodunuz geldikten sonra, yeni adresinizi Yurtiçi kargoyu arayıp, onlara bildirerek değiştirebilirsiniz.


Yurtdışına Teslimatınız Var Mı ?

       Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.


       www.alidursun.com.tr üzerinden satın alınan ürünler, en geç 1 iş günü, kişiye özel imalat ürünleri 2-3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargoya verilmektedir. www.alidursun.com.tr satışını yaptığı tüm ürünleri Yurtiçi Kargo ile müşterisine ulaştırmaktadır. Kargo ile gönderilen siparişler mesafeye göre 1-3 iş gününde alıcısına teslim edilmektedir. Aksi durumlarda; hava muhalefeti, kargo şirketinden kaynaklanan sorunlar vb. nedenlerle ürün teslimatında gecikme yaşanabilir.


     Teslimat süresinde veya teslimat sırasında üründeki deformasyon vb. sorunlar yaşandığı durumda, info@alidursun.com.tr mail adresinden veya 0232 332 18 73 numaralı telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.


 

Web sitemizde kullanıcı deneyimini arttırmak için çerez (cookie) kullanıyoruz