icon
Kategoriler
Sepetim

Kupa baskı presleri

Bayii girişi yaparak size özel fiyatları görebilirsiniz. Eğer üyeyseniz giriş yapmak için tıklayınız Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız

Model: 546
ST-210 2'li Kupa (Bardak) Transfer Baskı PresiGaranti : 2 Yıl ( ısıtıcı rezistanslar garanti kapsamı dışındadır)    *   2 Adet kupayı aynı anda basabileceğiniz bu sistem en yeni teknolojiye sahiptir.*   İster bir, ister iki kupa koyarak sublimasyon baskı işlem..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Model: 547
Garanti : 2 Yıl ( ısıtıcı rezistanslar garanti kapsamı dışındadır) Renk: Siyah veya Kırmızı (Siparişlerinizde o anda stoklarımızda  hangi renk varsa o renkten gönderim yapılacaktır) GENEL ÖZELLİKLER;-  Uzun Ömürlü Metal Gövde  -  İster tek , ister iki kupa koyarak ..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Model: 548
ST-210FS  İkili Kupa Presi ( Kahve Fincanı  ve Standart Rezistans ) Ürün 2 adet kupa ısı rezistansı ile gelmektedir. Bir adet standart kupaları basmak için standart rezistans ve diğeri ise türk kahvesi fincanlarını   basmak için  kahve fincan rezistansı. Garan..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Model: SB04A-F
SB04A-F KUPA TRANSFER BASKI PRESİ (fincan rezistanslı)Garanti : 2 Yıl (Rezistans hariç) GENEL ÖZELLİKLER; *Seramik , porselen Türk Kahve fincanı baskı uygulamasında kullanılır.*Hem lazer baskı hemde sublimasyon sistemi ile uyumludur.*Silika jel ısı koruyucusu yüksek ısıya dayanıklıdır..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Model: SB04A
SB04A   KUPA TRANSFER BASKI PRESİ  Garanti : 2 Yıl (Rezistans hariç)  GENEL ÖZELLİKLER;-  Seramik, metal ve cam kupalara sıcak transfer baskı uygulamasında kullanılır.-  Hem lazer baskı hemde sublimasyon sistemi ile uyumludur.-  Silika jel ısı koruyu..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Model: ST-110
ST-110  Kupa (Bardak) Transfer Baskı Presi  Otomatik Sublimasyon Kupa Baskı MakinesiGaranti: 2 yıl ( ısıtıcı rezistans garanti kapsamı dışındadır) ST-110 Kupa baskı makinesinin avantajları; - Sublimasyon baskı işlemi gerçekleştirirken, kupa baskı presinizin başında beklemeni..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Web sitemizde kullanıcı deneyimini arttırmak için çerez (cookie) kullanıyoruz