icon
Kategoriler
Sepetim

Lexar çoklu kart okuyucu

Lexar çoklu kart okuyucu
Lexar çoklu kart okuyucu
Lexar çoklu kart okuyucu
Lexar çoklu kart okuyucu
Lexar çoklu kart okuyucu
299,00 TL

  • Stok Durumu: Stokta
  • Model: 1531
Bu ürünü 27,26 TL x 12 taksitle alabilirsiniz
Havale/EFT ödemelerde sepette ekstra %3 indirim
16:30 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo, sonrasında verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir
  •     USB 3.0: 500 MB / sn'ye kadar Aktarım Hızı
  •     Eşzamanlı İndirme
  •     Karta Karta Dosya Aktarımı
  •     CompactFlash, SD, miniSD, MMC Kartları için
  •     Memory Stick için, xD-Picture Card

  


    Lexar Çoklu Kart 25-in-1 USB 3.0 Bellek Kartı Okuyucu

 

    Hızlı ve güvenilir bir şekilde herhangi bir popüler hafıza kartı türünden fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları aktarmak için olanak sağlar. Artık, dijital kameranız, MP3 çalarınız veya cep telefonunuz ve bilgisayarınız arasında dosyaları kolayca taşıyabilirsiniz. Kartı dijital cihazınızdan çıkarın, okuyucunun içine kaydırın ve dosyaları bilgisayarınıza sürükleyip bırakın.


    Okuyucunun USB 3.0 arayüzü, 500 MB / sn'ye kadar yüksek hızlı aktarım hızı sağlar (USB kablosu dahil). Eşzamanlı indirmelerden ve karttan karta dosya aktarımından yararlanın. Okuyucunun açılır tasarımı, kullanılmadıklarında kart yuvalarını korur.

 

    Okuyucu aşağıdakiler de dahil olmak üzere 25 hafıza kartı formatıyla uyumludur:

    

    CompactFlash Tip I ve Tip II, SD / SDHC / SDXC, miniSD / miniSDHC, MMC, MMCplus, RS-MMC, microSD / microSDHC, Memory Stick, MagicGate ile Memory Stick, Bellek Stick PRO, Memory Stick PRO Duo, MagicGate özellikli Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo Mark 2, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick PRO-HG Duo HX, Memory Stick Micro (M2), xD-Fotoğraf Kartı, xD- Resim Kartı Tipi-M, xD-Resim Kartı Tipi-M + ve xD-Resim Kartı Tipi-H.


    Kutuda

    Lexar Çoklu Kart 25'i 1 Arada USB 3.0 Bellek Kartı Okuyucu

    USB kablosu

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Ürünün yanında hediye verilen promosyonlar orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.
İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
Ürünü, sistemin size ilettiği sipariş numaranız, faturanız ve iade sebebinizi belirten kısa bir açıklama ile tarafımıza orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde, size ulaşan haliyle göndermeniz gerekmektedir.

Cayma Hakkı

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmek için siparişlerim ekranındaki ilgili siparişin iade formu doldurulmalıdır. Form doldurulduktan sonra sizinle iletişim kurularak, ürünlerin iade süreçleri hakkında bilgilendirileceksiniz. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri siparişlerim ekranındaki hatalı ürün bildirim formu doldurulmalıdır. Form doldurulduktan sonra sizinle iletişim kurularak, bu süreçle ilgili bilgilendirileceksiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Web sitemizde kullanıcı deneyimini arttırmak için çerez (cookie) kullanıyoruz