Kategoriler
Sepetiniz

Fujinon KF10x24H Dürbün

Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
Fujinon KF10x24H Dürbün
949,00 TL

  • Stok Durumu: Stokta
  • Model: 480
Bu ürünü 86,51 TL X 12 taksitle alabilirsiniz
Havale/EFT ödemelerde sepette ekstra %3 indirim
16:30 a kadar verilen siparişler aynı gün kargo, sonrasında verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir

FUJINON DÜRBÜN KF10x24H

 

Su geçirmezliği ve darbe direnci sayesinde bu dürbün açık denizlerde ve kıyıda kullanmak için idealdir. Tepe prizma: Dürbün kompakt olmakla beraber, aynı zamanda tam ebatlı modellerin tüm optik özelliklerine sahiptir. Mükemmel çözünürlük, 10x büyütme. Lensin çapı: 24mm.

Dürbünün merkezi ekseninde yer alan tekerlek döndürülerek, her iki dürbün okülerini eşzamanlı olarak ayarlamaya yarayan merkezi bir odaklama sistemi. Hızlı hareket eden nesneleri gözlemlemeye elverişlidir. Oküler ile göz arasındaki mesafenin artırılması ile merceklerin önüne gelenleri rahatça gözlemlemenizi sağlar. Prizmanın yansıtıcı yüzeyinde yansıma karşıtı safha kaplama vardır. Çok katmanlı lens kaplama ile daha aydınlık ve keskin görüntü elde edilir. EBC'nin patentli elektron ışınlı kaplaması sayesinde daha iyi ışık geçirgenliği (%95 üstü) sağlanır ve özellikle çetin şartlar altında ömrünü uzatır. 

Kullanışlı, kuvvetli ve sağlam: Bu tür bir dürbünü elde tutmak çok rahattır. Yüksek kaliteli alüminyum kasası sayesinde çeşitli dış etkenlere karşı mükemmel biçimde korunur. Lastikli, su geçirmez kasa. Lenslerde buharlanmayı önlemek için içi nitrojen ile doldurulmuştur. Dürbün + 50 ° ila -10 ° ısı aralığında çalışır.

Takım dahilinde: Dürbün + omuz askılı yumuşak kılıf, boyun askısı ve cam silme bezi bulunur.
EBC ışınlı kaplama ile FUJIFILM lens kaplamayı mükemmel hale getirmiştir. EBC'nin patentli elektron ışınlı kaplaması, çok katmanlı optik ürünler için en yüksek kalite standardını belirlemiştir ve bu standardın geçilmesi çok zordur.
Her bir lensin yüzeyi düşen ışığın %95'ten fazlasını geçirecek biçimde işlenmiştir. Bu seviyeye, özenle seçilmiş malzemelerin bir elektron ışın tabancası ile buharlaştırılması sonucunda ulaşılmıştır. Tabanca, malzemeyi kesinlikli belirlenmiş bir dereceye kadar ısıtır ve böylece gerekli olan katman kalınlığı elde edilir. Bu teknolojinin diğer büyük bir avantajı da: sağlamlık ve darbe direncinin katlanarak artmasıdır. Özellikle uzun süre tuzlu suya maruz kalmak bile, bu tür dürbünlere zarar vermez.

 

Web sitemizde kullanıcı deneyimini arttırmak için çerez (cookie) kullanıyoruz