Kategoriler
Sepetim

AD200 HIZLI KIT

AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT-Akülü Flaşlar
AD200 HIZLI KIT
3.362,88 TL
3.616,00 TL
1 adet ve üzeri 3.362,88 TL
 • Stok Durumu: Stokta
 • Model: FDCA30901-1
Bu ürünü 306,55 TL x 12 taksitle alabilirsiniz
Havale/EFT ödemelerde sepette ekstra %3 indirim

Godox AD200 Hızlı Kit

 

 

Güçlü, hafif ve taşınabilir

AD200 mobil flaş çok güçlü olup, aynı zamanda hafiftir ve çok seyyardır. Cebinize kolayca yerleştirebilirsiniz. Profesyonel lityum bataryası ve iki adet farklı flaş kafası ile çeşitli ışık etkileri sunar. Dahili Godox 2.4G kablosuz X sistemi vardır ve TTL işlevleri tam olarak desteklenir. AD200 mobil flaş ile çekimleriniz daha kolay olacaktır. Özellikle karmaşık ışık değişimli ortamlarda doğru bir flaş pozlaması elde edebilirsiniz.

 

 

 

Dahili Godox 2.4G kablosuz X sistemi

Optik ve 2.4G kablosuz iletişim sayesinde istikrarlı bir çıkış elde edilir. Godox 2.4G kablosuz X sistemi kullanıldığında, AD200 modeli Fuji TTL, Canon E-TTL. Nikon i-TTL ve Sony TTL vs. ile uyumludur.

 

Godox 2.4G kablosuz X sistemi kullanarak TTL elde ediniz; TTL işlevlerini kablosuz olarak kontrol etmek için Godox TTL kablosuz flaş tetikleyici X1T, XPro veya X2T kullanınız. Böylece flaşın güç seviyelerini, sesli bildirilerini kablosuz olarak ayarlayabilir ve tetikleme sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Çoklu tetikleme yöntemleri için 3.5mm sync kordon jak ve kablosuz kontrol girişi vardır.

 

 

Güçlü flaş cihazı her iki kafası ile de çeşitli ışık efektleri sunar

AD200 cihazında 200W kullanılmaktadır. GN 60 (m ISO AD-S2 standart reflektör ile: @28mm) ve GN 52 (m ISO 100, @35mm) Etki alanının tamamında 5600±200K sabit renk ısısı vardır.

 

 

 

Geniş kapasiteli lityum batarya

Profesyonel lityum batarya (14.4V/2900mAh) kapasitesindedir ve 500 adet tam güçte patlama sağlar ve 0.01-2.1 saniyede hazır olur.

 

 

 

Yüksek kalitede ve berrak AV panelleri ile işlemler daha başarılı uygulanır 

 

Godox AD200

 

 

Çok Sayıda Özellik

8 basamak güç ayarı (1/1 - 1/128) ile daha iyi ışık etkileri elde edilir. Flaş pozlama dengelemesi tam olarak desteklenir. 1/8000 san. çok hızlı senkronizasyon, ilk perde senk., ikinci perde senk., modelleme lambası, manüel flaş, çoklu flaş, C.Fn kişisel işlevler vs.

 

Godox AD200

 

Tam kapsamlı aksesuarlar

AD200Pro cihazı Godox bağlantılıdır ve bir dizi aksesuar kullanabilir.

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güç200W
Flaş ModlarıKablosuz kapalı M/Multi Radyo yayılma TTL/M/Multi uygulayıcı ünite
Dolum Süresi0.01-2.1s
Güç Aralığı1/128-1/1
Renk Sıcaklığı5600±200K
Kablosuz X Sistemvar
Senkron ModuÇok hızlı senk. (1/8000 s. kadar), ilk perde senk., ikinci perde senk.
Mask İşlevivar
Flaş Gecikme Özelliği0.01-30 saniye
Ağırlık560g (flaş kafası ve batarya hariç)
Model Lambasıvar
Boyutlar168 x 75 x 50mm (flaş kafası hariç)

 

Kutu İçeriği:

 

 • 1x AD200 Mobil Paraflaş
 • 1x Flaş kafası
 • 1x Bulb tüp kafası
 • 1x 260T Işık ayağı
 • 1x Multi Fonksiyonel Softbox
 • 1x X2T- Flaş tetikleyici
 • 1x taşıma çantası
 • 1x şarj cihazı
 • 1x batarya
 • 1x bağlantı aparatı
 • 1x bulb flaş tüpü

 

 
AD200 ve AD200Pro Aksesuarları
 

 


S-Type Bracket

Godox S tipi braket, lider patentli teknolojisi ile öne çıkan L tipi, T tipi veya diğer tip flaş braketlerinden farklıdır. Optimize edilmiş S tipi Braket, diğer braket tiplerinin fonksiyonlarını birleştirir. İyi tasarlanmış S tipi braket, ön montaj ve sökmeden sonra kompakt ve kullanımı kolaydır. Tepeflaşları veya AD200Pro için çok çeşitli Bowens bayonet aksesuarları takılabilir ve daha fazla aydınlatma efekti elde edilebilir.

                                           

 

Flaş Tüpü Kafa için Şekillendirici Kiti

 • Beauty Dish/ Portre Tası (AD-S3)
 • Çok İşlevli Softbox (AD-S7)
 • Petekli Huni / Snoot with Grid (AD-S9)
 • Renkli Jel ve Reflektörü (AD-S11)
 • Geniş açı difüzör (Kubbe Difüzör)
 • Wide angle Diffuser (AD-S17).

AD-S3 Portre Tası / Beauty Dish Kit


Bu, merkezin en parlak olduğu ve ışığın kenarlardan yavaşça geçişen konsantre bir ışık kaynağı sağlar. Bir petekle birlikte kullanıldığında, Portre tası ek yumuşaklık ve ışık alanını daraltabilir. Fotoğrafçılar özellikle moda ve portre çekimleri için çeşitli farklı ruh halleri ve sonuçları sağlayan bir anahtar ışığı veya dolgu ışığını şekillendirmek için kullanırlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AD-S7  Çok İşlevli / Multifunctional Softbox

 

Godox AD-S7 Çok Fonksiyonlu Softbox, şemsiye şeklindeki tasarımı kullanır, yarı saydam bir bezle, önden bez petek ile gelir ve ızgaralı, portatif bir reflektör ve bez petek içeren bir softbox olarak kullanılabilir. Çok işlevli softbox, ışık kaynağının konuya göre daha büyük ve daha yumuşak görünmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AD-S9 Snoot with Grid


Işığı yönlendirmek, ışık kapsamını daraltmak ve ışığın noktasal atımı için kullanılır. 

 

 


AD-S11 Renk Jelleri/ Color Gels Pack & Petek/ Grid


AD-S11 kiti, farklı renklerde arka plan ışığı veya kontur ışığı üretmek için 4 Jele (Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil) sahiptir; İçindeki peteği ışığı yönlendirmek ve konuyu vurgulamak için reflektörün önüne tutturulabilir. Reflektör dahil değildir.

 

 

 

 

 

 

AD-S17 Wide Angle Diffuser


Işığı 180 derecelik dağılım açısına genişleterek daha yayılan bir ışık sağlar ve dar bir alanda aydınlatma için iyi bir seçimdir. 

                                  

 

 

 

 

Godox AK-R1

 

 • H200R / V1 için manyetik şekillendirici kiti, yuvarlak kafa flaşların özelliklerini en üst düzeye çıkaran manyetik şekillendiricileri içerir.
 • Kit, ışık dağılım alanını daraltmak ve konunuzu seçerek aydınlatmak için bir huni (snoot) , 4'lü kapakçık (barndoor) ve bir petek (grid) içerir.
 • Işık dağılım alanını genişletmek için de 180 dereceye yakın bir kubbe difüzör (dome diffuser), Plaka difüzör (wide diffuser plate) ve dağılımı endirekt yaymak için sektirme kartı (bounce card) bulunur.
 • Son olarak ışık sıcaklığını değiştirmek için üç amber CT filtresi ve bir yeşil floresan filtresi dahildir.

 

 

 

 

Geniş Açı ve Plaka Difüzör

 

Bu yarım daire şeklindeki kubbe difüzörü ve difüzör plakası, flaşın ışın yayılmasını genişletmeye yardımcı olabilir, ışığı, görüntünün kontrastını azaltmak için hoş bir yumuşaklıkta dağıtır.

 

 

Dörtlü Kapakçık / Barndoor

Işığı yönlendirmek ve istenilen yöne göre karartma yapmak için kullanılır.  

 

Sektirme Kartı

 

Bulutlu bir günde veya bir odadaki ışık gibi ortam ışığı yetersiz olduğunda, fotoğrafçılar flaşı direkt değil de yansıtarak ışık kaynağı oluşturmak için sık sık sektirme kullanır. Konuyu aydınlatmakta daha doğal veya endirekt yumuşak ışığı taklit etmeye yardımcı olacaktır.

 

&a

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Ürünün yanında hediye verilen promosyonlar orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.
İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
Ürünü, sistemin size ilettiği sipariş numaranız, faturanız ve iade sebebinizi belirten kısa bir açıklama ile tarafımıza orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde, size ulaşan haliyle göndermeniz gerekmektedir.

Cayma Hakkı

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmek için siparişlerim ekranındaki ilgili siparişin iade formu doldurulmalıdır. Form doldurulduktan sonra sizinle iletişim kurularak, ürünlerin iade süreçleri hakkında bilgilendirileceksiniz. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri siparişlerim ekranındaki hatalı ürün bildirim formu doldurulmalıdır. Form doldurulduktan sonra sizinle iletişim kurularak, bu süreçle ilgili bilgilendirileceksiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Godox AD200 İçin WB29 Li-Ion BataryaAD200 Pocket Flaşınızı Godox marka Lithium-Ion Battery Pack yedek pil ile güçlendirin. ..
399,00 TL
Vergiler Hariç:338,14 TL
Godox AD-BR AD400 - Broncolor AdaptörBroncolor aksesuarları AD400'e bağlamak için kullanılır...
429,00 TL
Vergiler Hariç:363,56 TL
Godox AD-E AD200 Tripod Bağlantı: ÖzelliklerAD200 flaşınızı tripoda bağlamak için kullanılır.Godox AD-E Flaş tutucuÜstünde 1/4 " vidalı..
99,00 TL
Vergiler Hariç:83,90 TL
Godox AD-FT200 AD200 İçin Yedek Lamba Godox AD200 için AD-FT200 Flaş ampulü ile Godox H200J Ampul ışığı flaş kafası..
269,00 TL
Vergiler Hariç:227,97 TL
Godox AD-L AD200 İçin LED Kafa Godox markası tarafından özellikle AD200 Pocket Flash için tasarlanmış olan AD-L LED Head kompakt s..
169,00 TL
Vergiler Hariç:143,22 TL
Godox AD-M AD200 İçin Mini Reflektör Özellikler:Reflektör ile çalışmak için tasarlanmıştır. Işık yayılmasını sınırlar ve daha keskin gölgeler olu..
89,00 TL
Vergiler Hariç:75,42 TL
Godox AD-P AD200 Için Profoto Aksesuar Adaptörü Profoto aksesuarları için AD200 Adaptörü AD-P AD200 adaptörü, AD200 ampul flaş kafası ve yuvarlak..
119,00 TL
Vergiler Hariç:100,85 TL
Godox AD-S15 AD200 Ampul Koruma Özellikler:Bu koruma özellikle WITSTRO Advanced Flash AD200/AD180/AD360/AD360II için kullanılır.Flaş ışığına kola..
49,95 TL
Vergiler Hariç:42,33 TL
Godox AD200 Beauty DishWITSTRO ışığını konunun etrafında eşit miktarda yayar ve yumuşak kenarlı bir ışıklama etkisi oluşturur. Konuların dokusunu..
289,00 TL
Vergiler Hariç:244,92 TL
      47cm/18" çapında, katlanabilen ve sekizgen softbox profesyonel ve amatörler tarafından portre, ev hayvanları, mücevher ve diğer ..
239,00 TL
Vergiler Hariç:202,54 TL
Godox AD200 Renkli Jel Paketi ve Reflektör Izgarası Arka ışığı renklendirmek için dört renk (kırmızı, sarı, mavi, yeşil) vardır.Her renk bir parç..
99,00 TL
Vergiler Hariç:83,90 TL
Godox AD200 Soft Light Ball ÖzelliklerIşığı 180 derecelik dağılım açısına genişleterek daha yayılan bir ışık sağlar ve dar bir alanda aydınlatma ..
159,00 TL
Vergiler Hariç:134,75 TL
Godox BD-07 AD200 Renkli Filtre Seti AD200 flaş için Godox marka Barndoor Kit with 4 Color Gels doğrudan flaşın önüne takılır..
299,00 TL
Vergiler Hariç:253,39 TL
Godox EC200 AD200 Flaş Kafa Uzatma Kablosu   Kamera dışı konumlandırma için tasarlanmış olan Godox marka EC200 flaş kafası uzatma kablosu ..
349,00 TL
Vergiler Hariç:295,76 TL
Godox H200 - AD200 İçin Yedek Paraflaş Kafası Godox marka H200 flaş kafasını çekim ortamınıza göre AD200 Pocket Flaşınıza uyarlayınız. ..
499,00 TL
Vergiler Hariç:422,88 TL
Web sitemizde kullanıcı deneyimini arttırmak için çerez (cookie) kullanıyoruz